Sandros  kūryba tai gundantys objektai, drąsūs ir provokuojantys, bet kartu mįslingi ir jausmingi.  Dažniausiai pagrindinis kūrybos objektas  - moteris ir įvairios jos išraiškos formos ir būsenos.  Ne tiek fizinės, kiek emocinės, kurias sunku apibūdinti ir paaiškinti. Ji mėgsta žaisti simboliais, kurie atskleidžia objektų dvasią ir priduoda intrigos bei paslaptingumo. Kartais tai pavyksta intuityviai, neplanuotai, kai jau nutapytame paveiksle galima atrasti simbolius ir įvairius ženklus.

 

Tapydama Sandra niekada nežino, koks bus galutinis rezultatas ir visai jo neplanuoja.  Jos manymu, taip tik įdomiau nes jai tai savotiška pažintinė kelionė po neatrastą pasaulį-sielos ieškojimai:  paslaptingos, jautrios, jausmingos , kartais agresyvios, netvarkingos, gundančios, stiprios, kūrybingos, beprotiškos .

Gal tokia yra ir pati menininkė?

 

Kūryba jai ne tik spalvų žaismas, tai savotiškai meditaciją „in action“. Ji žaidžia faktūromis, todėl neapsieina vien tradiciniais teptukais. Pagrinde ji dirba akiliniais dažais, mentele, teptukai, dažnai liesdama paveikslą rankomis, stebint  dažų liejimąsi tarsi priduodant jam savo energetikos.

Sandros kūryba yra ekspresyvi, ji nemėgsta „idealių“ ir labai natūralistinių detalių. Ją įkvepia chaosas, kuriame ji atranda harmoniją. Pagrindinis jos kūrybos tikslas- skleisti "įkvėpimą" emocijų laisvei ir drąsai būti savimi.

68713230_129576411672270_778050181888432